KONST / Oljemålningar / Grafiskt blad 12555017
nr 1255 5017
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Mikael Persbrandt (f. 1963). Signerad, numrerad 1/200, "Chanel", bladets mått: 61x85
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:35:49
20/5 19:15:13
Mikael Persbrandt
Läs mer om Mikael Persbrandt